Knockglass
Market Overview
Knockglass · Last 1 year
Avg. Sale Price
€325K
Avg. Asking Price
€255K
Price / m²
€2,187
Active Listings
3
3 new
Recent Sales
1
~0/mo
Ask vs Sale
+10.2%
BER
sheerevagh, ballinameen, boyle, co. roscommon, f52w886
Detached
€65K
2 beds2 baths58m²G
21 May 2026
sheerevagh, ballinameen, boyle, co. roscommon, f52w886
Detached
€65K
2
2
58m²
21 May 2026
G
carrowncully, ballinameen, co. roscommon, f52et10
Detached
€115K
3 beds2 baths148m²F
21 May 2026
carrowncully, ballinameen, co. roscommon, f52et10
Detached
€115K
3
2
148m²
21 May 2026
F
Knockglass, Ladysbridge, Midleton, Co. Cork, P25VK28
Detached
€585K
4 beds3 baths228m²C2
21 May 2026
Knockglass, Ladysbridge, Midleton, Co. Cork, P25VK28
Detached
€585K
4
3
228m²
21 May 2026