Little Island
Market Overview
Little Island · Last 1 year
Avg. Sale Price
€410K
Avg. Asking Price
€308K
Price / m²
€3,420
Active Listings
4
4 new
Recent Sales
2
~1/mo
Ask vs Sale
+26.0%
BER
14 Church Court, Little Island, Cork, T45E176
Semi-D
€315K
3 beds2 baths103m²C2
21 May 2026
14 Church Court, Little Island, Cork, T45E176
Semi-D
€315K
3
2
103m²
21 May 2026
C2
Castleview, Little Island, Co. Cork, T45F639
Semi-D
€410K
4 beds3 baths187m²C2
21 May 2026
Castleview, Little Island, Co. Cork, T45F639
Semi-D
€410K
4
3
187m²
21 May 2026
C2
33 Ballytrasna Park, Little Island, Little Island, Co. Cork, T45XD91
Semi-D
€260K
3 beds1 baths120m²F
21 May 2026
Semi-D
€260K
3
1
120m²
21 May 2026
F
2 saint lappan's place, little island, co. cork, t45nf77
Terrace
€245K
3 beds2 baths82m²D2
21 May 2026
2 saint lappan's place, little island, co. cork, t45nf77
Terrace
€245K
3
2
82m²
21 May 2026
D2